Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,6% sub estimat
Achiziția de ,,Rechizite” pentru proiectul Fii – C.O.O.L. – Fii Competitiv. Orientat. Organizat. Lucrativ
- Număr anunț
- SCN1051197
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- C&C ACTIV GENERAL CONCEPT SRL (CUI 33488197)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241.164,78 RON
- Valoare atribuită
- 179.499,60 RON 25,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2019 13:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1026081
- Termen limită
- 06.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059881
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C&C ACTIV GENERAL CONCEPT SRL CUI RO33488197
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Valoare atribuită
179.499,60 RON
din 241.164,78 RON estimat
25,6%
Adjudecat la 74,4% din estimat · economie 61.665,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.