Atribuită
Anunț de participare
Furnizare buldoexcavator dotat cu echipamente pentru obiectivul ”ACHIZITIE UTILAJ SI ECHIPAMENTE PENTRU DOTAREA SVSU RADOVAN, JUD. DOLJ”
- Număr anunț
- SCN1051188
- Autoritate contractantă
- COMUNA RADOVAN (CUI 5077617)
- Furnizor / câștigător
- CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 437.899 RON
- Valoare atribuită
- 437.800 RON
- Data publicării
- 22.08.2019 11:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1025443
- Termen limită
- 09.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059845
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare si modelul de contract - RADOVAN.docx.p7s
- Caiet de sarcini Radovan.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059845.pdf
- INSTRUCTIUNI pt. ofertanti - RADOVAN.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Valoare atribuită
437.800 RON
din 437.899 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro