Atribuită
Anunț de participare
,,Servicii de asistenta tehnica – aferente lucrarii :,, Construire Scoala Gimnaziala Speciala Nr. 1, Ploiesti, Judetul Prahova
- Număr anunț
- SCN1051180
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- DINENG DEV SRL (CUI 27752170)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 22.08.2019 10:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1027687
- Termen limită
- 09.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059799
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ASISTENTA TEHNICA SCOALA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059799.pdf
- formulare si contract asist tehn 19082019.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
Valoare atribuită
50.000 RON
din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro