Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
„Servicii de proiectare faza de proiect tehnic (PT+DE), asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada de executie a pentru implementarea proiectului “CENTRU DE ZI, CANTINA SOCIALA SI INGRIJIRE LA DOMICILIU PENTRU PERSOANE VARSTNICE IN COMUNA CIORASTI, JUDEȚUL VRANCEA”
- Număr anunț
- SCN1051175
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciorasti (CUI 4350432)
- Furnizor / câștigător
- UNIC ALPRO INVEST S.R.L. (CUI 39540219)
- Cod CPV
- 71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.446 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2019 10:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1028215
- Termen limită
- 20.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056910
Documente
Documentația de atribuire
- 1 DALI CENTRU DE ZI.pdf.p7s
- 2 Audit Energetic Centru de zi Ciorasti.pdf.p7s
- 3 Expertiza Tehnica Centru de zi Cioasti.pdf.p7s
- 4 Studiu geotehnic Centru de zi Ciorasti.pdf.p7s
- 5 studiuTOPO_centru de zi.PDF.p7s
- 8 Formulare.pdf.p7s
- 9 Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056910.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIC ALPRO INVEST S.R.L. CUI 39540219
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NORD-EST PROIECT SRL CUI 22627893
Valoare atribuită
40.000 RON
din 43.446 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 3.446 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.