Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat
Modernizare drumuri locale în Comuna Verneşti, Judetul Buzau, în cadrul proiectului ”Modernizare drumuri locale în Comuna Verneşti, Judetul Buzau”
- Număr anunț
- SCN1051338
- Autoritate contractantă
- Comuna Vernesti (Primaria Comunei Vernesti) (CUI 4088197)
- Furnizor / câștigător
- LEU AQUACULTURĂ SRL (CUI 23319654)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.452.729,95 RON
- Valoare atribuită
- 3.962.605,99 RON 11,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2019 21:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1027050
- Termen limită
- 09.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060217
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratoare.pdf.p7s
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060217.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- SCAN draft contract lucrari.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEU AQUACULTURĂ SRL CUI RO 23319654
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONFERIC SRL CUI RO 3868283
Valoare atribuită
3.962.605,99 RON
din 4.452.729,95 RON estimat
11,0%
Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 490.123,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.