Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,1% sub estimat

PACHET REACTIVI MARKERI CARDIACI, TOXICOLOGIE, COMPATIBIL SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL TRIAGE METER PRO

Număr anunț
CN1014389
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.332.000 RON
Valoare atribuită
954.800 RON 59,1% sub estimat
Data publicării
24.08.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1022412
Termen limită
25.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 163-400059
Documentație de atribuire
DF1059677

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANPRODMED SRL CUI RO 13362380

Valoare atribuită

954.800 RON

din 2.332.000 RON estimat 59,1%

Adjudecat la 40,9% din estimat · economie 1.377.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.