Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie Buldoexcavator.
- Număr anunț
- SCN1051430
- Autoritate contractantă
- Comuna Lipnita (Primaria Comunei Lipnita) (CUI 4896001)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 299.725 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2019 14:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1024855
- Termen limită
- 05.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060054
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini buldoexcavator.pdf.p7s
- Contract furnizare produse.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060054.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
299.725 RON
din 300.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 275 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.