Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat
Achizitie echipament de control cu raze X si detector de metale tip poarta
- Număr anunț
- SCN1051411
- Autoritate contractantă
- INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 38582000-8 · Echipament de control cu raze X (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.294 RON
- Valoare atribuită
- 221.865 RON 5,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2019 11:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1030198
- Termen limită
- 11.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060138
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini poarta control 2019.docx.p7s
- Clauze contactuale poarta control 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1060138.pdf
- Formulare 2019- fara inf gen.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Valoare atribuită
221.865 RON
din 235.294 RON estimat
5,7%
Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 13.429 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.