Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,5% sub estimat
Carburanţi pe baza de carduri de combustibil
- Număr anunț
- CN1016830
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.794.797 RON
- Valoare atribuită
- 40.588.827,40 RON 24,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1032168
- Termen limită
- 13.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 223-548234
- Documentație de atribuire
- DF1069352
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa privind cantitatile si valorile minime si maxime ale acordului cadru si contractului subsecvent.pdf.p7s
- Caiet de sarcini carburanti.pdf.p7s
- Draft acord cadru carburanti.pdf.p7s
- Draft contract subsecvent carburanti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1069352.pdf
- Formulare DEGR.docx.p7s
- Formulare DEGR.pdf.p7s
- Formulare oferta tehnica si financiara.pdf.p7s
- Formulare oferta tehnica si financiara.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
40.588.827,40 RON
din 53.794.797 RON estimat
24,5%
Adjudecat la 75,5% din estimat · economie 13.205.969,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.