Atribuită Anunț de participare

Exploatare, întreținere, reparații tehnice curente la complexul de instalații aferent stațiilor CF: Constanța Oraș, Slobozia Veche și Călărași Sud

Număr anunț
SCN1051368
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL (CUI 15000467)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550.000 RON
Valoare atribuită
549.726 RON
Data publicării
26.08.2019 08:40
Anunț de atribuire
SCNA1026068
Termen limită
12.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060116

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

549.726 RON

din 550.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.