Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiectarea si executia lucrarilor aferente investitiei Casa mortuara in localitatea Olteni, comuna Bodoc, judetul Covasna
- Număr anunț
- SCN1051354
- Autoritate contractantă
- COMUNA BODOC (CUI 4404621)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTII "ORDOG" SRL (CUI 5361790)
- Cod CPV
- 45212360-7 · Lucrari de constructii de cladiri religioase (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449.636,44 RON
- Valoare atribuită
- 449.131,45 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2019 08:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1059656
- Termen limită
- 11.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060160
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini casa mortuara Olteni-semnat.pdf (1).p7m
- FisaDate_DF1060160.pdf
- Formulare proiectare executie casa mortuara Olteni-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII "ORDOG" SRL CUI RO 5361790
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
"BAUMEISTER" SRL CUI RO11826785
Subcontractanți 1
ATT-STUDIO SRL CUI RO6041328
Valoare atribuită
449.131,45 RON
din 449.636,44 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 504,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.