Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

CONTRACT SERVICII DE PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI AFERENTE PROIECTULUI "CONSTRUIRE/DOTARE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 FUNDU HERTII, COMUNA CRISTINESTI, JUDETUL BOTOSANI

Număr anunț
SCN1051553
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTINESTI (PRIMARIA) (CUI 8613973)
Furnizor / câștigător
AST PÎNZARIU SRL (CUI 22374570)
Cod CPV
45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.241.440,91 RON
Valoare atribuită
1.238.183,28 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
27.08.2019 16:31
Anunț de atribuire
SCNA1026938
Termen limită
12.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060417

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AST PÎNZARIU SRL CUI 22374570
Asociați 1
EVALON TRUST SRL CUI 36645695
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AST PÎNZARIU SRL CUI 22374570
Asociați 1
EVALON TRUST SRL CUI 36645695

Valoare atribuită

1.238.183,28 RON

din 1.241.440,91 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.257,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.