Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat

Inlocuire bobina de compensare statia Arad

Număr anunț
CN1014588
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
Cod CPV
45232221-7 · Statie electrica de transformare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.468.000 RON
Valoare atribuită
1.418.806,54 RON 3,4% sub estimat
Data publicării
27.08.2019 16:28
Anunț de atribuire
CAN1026839
Termen limită
01.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060396

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.418.806,54 RON

din 1.468.000 RON estimat 3,4%

Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 49.193,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.