Atribuită Anunț de participare

Furnizare- cumparare, instalare, punere in functiune si service in perioada de garantie a 2 buc Aparate de ventilatie mecanica pentru terapie intensiva si a 1 buc Aparat de anestezie

Număr anunț
SCN1051544
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
33172100-7 · Aparate de anestezie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310.000 RON
Valoare atribuită
310.000 RON
Data publicării
27.08.2019 15:28
Anunț de atribuire
SCNA1024477
Termen limită
09.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060334

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 310.000 RON Adjudecat: 310.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparat anestezie 105.550 RON
2 Aparate de ventilatie mecanica pentru terapie intensiva 204.450 RON DRAGER MEDICAL ROMANIA 310.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

310.000 RON

din 310.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.