Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,9% sub estimat
DALI pentru imobilele situate in : str.Negru Voda nr.113; str.Negru Voda nr.130; Str. Matei Basarab nr 36; Negru Voda nr. 214.
- Număr anunț
- SCN1051525
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
- Furnizor / câștigător
- AM PROJECT DESIGN & CONSULTING SRL (CUI 3170727)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 109.500 RON 18,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2019 11:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1025891
- Termen limită
- 09.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060260
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- DRAFT CONTRACT DE SERVICII r.doc.p7m
- Expertiza Tehnica Matei Basarab36.pdf.p7m
- Expertiza Tehnica NegruVoda 113.pdf.p7m
- Expertiza Tehnica NegruVoda 130.pdf.p7m
- Expertiza Tehnica NegruVoda214.pdf.p7m
- FisaDate_DF1060260.pdf
- FORMULARE DALI.docx.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AM PROJECT DESIGN & CONSULTING SRL CUI RO3170727
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SILVORA TERA SRL CUI RO 20996835
Valoare atribuită
109.500 RON
din 135.000 RON estimat
18,9%
Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 25.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.