Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

Contract de furnizare multifunctionala laser pentru Ocolul Silvic Maneciu - D.S. Prahova

Număr anunț
CN1014572
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI 13038872)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
6.950 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
27.08.2019 11:15
Anunț de atribuire
CAN1023118
Termen limită
02.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060287

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIROTECH SRL CUI RO 13038872

Valoare atribuită

6.950 RON

din 7.000 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.