Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,2% sub estimat

SIGILII UNIC IDENTIFICABILE

Număr anunț
SCN1051510
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
Furnizor / câștigător
ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
Cod CPV
35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241.800 RON
Valoare atribuită
130.101,84 RON 46,2% sub estimat
Data publicării
27.08.2019 10:30
Anunț de atribuire
SCNA1025890
Termen limită
16.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060365

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578

Valoare atribuită

130.101,84 RON

din 241.800 RON estimat 46,2%

Adjudecat la 53,8% din estimat · economie 111.698,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.