Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 98,1% sub estimat

Furnizare echipamente medicale specifice pentru Prosectura Serviciului de Medicina Legala din cadrul Spitalului Clinic Județean de Urgență ,,Sf. Apostol Andrei” Constanţa

Număr anunț
CN1016865
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
Cod CPV
33950000-4 · Echipament si articole pentru medicina legala clinica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737.728 RON
Valoare atribuită
14.340 RON 98,1% sub estimat
Data publicării
15.11.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1038592
Termen limită
13.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 220-539179
Documentație de atribuire
DF1069477

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 737.728 RON Adjudecat: 14.340 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Frigider mortuar cu 12 locuri, cu 3 usi verticale (1 buc.) si F… 370.000 RON Anulat
2 Masa autopsie fixa cu aspiratie si hota cu UV si lumini led (3 … 207.390 RON Anulat
3 Sistem de sterilizare aer (6 buc.) 14.340 RON TUNIC PROD S.R.L. 14.340 RON
4 Sistem hidraulic din inox de ridicat cadavre (2 buc.) 75.800 RON Anulat
5 Targa inox transport cadavre (2 buc.) 36.560 RON Anulat
6 Dulap inox instrumentar si reactivi chimici (2 buc.) 33.638 RON Anulat

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

14.340 RON

din 737.728 RON estimat 98,1%

Adjudecat la 1,9% din estimat · economie 723.388 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.