Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Lucrari de reparatii curente la constructii si instalatiile aferente in pavilionul A din cazarma 1379 Bucuresti zona Laboratoare chimie
- Număr anunț
- SCN1051491
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL (CUI 15000467)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295.406,43 RON
- Valoare atribuită
- 281.963 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2019 09:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1026296
- Termen limită
- 16.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060318
Documente
Documentația de atribuire
- antemasuratori v2.pdf.p7s
- caiet de sarcini v2.pdf.p7s
- Contract lucrari de reparatii.doc.p7s
- FisaDate_DF1060318.pdf
- formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GLOBAL ELECTRO CONSTRUCT SRL CUI RO 22601320
Valoare atribuită
281.963 RON
din 295.406,43 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 13.443,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.