Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,3% sub estimat
„Achizitia de Produse profesionale (detergent) pentru mașina de spălat rufe și produse profesionale (detergent)pentru mașina de spălat vase, defalcate pe loturi„
- Număr anunț
- SCN1051475
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.395,81 RON
- Valoare atribuită
- 11.005,55 RON 58,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2019 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1025569
- Termen limită
- 09.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060322
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini si anexe-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060322.pdf
- Formulare detergenti-semnat-semnat.doc.p7s
- proiecte contracte-semnat.zip.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 11.005,55 RON
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOTAL HORECA SRL CUI RO32709826
Valoare atribuită
11.005,55 RON
din 26.395,81 RON estimat
58,3%
Adjudecat la 41,7% din estimat · economie 15.390,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.