Atribuită Anunț de participare

Furnizare hârtie pentru tipărit, articole de corespondență, rechizite și papetărie

Număr anunț
SCN1051716
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259.708 RON
Valoare atribuită
259.601,98 RON
Data publicării
28.08.2019 19:21
Anunț de atribuire
SCNA1028496
Termen limită
06.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060520

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DOLEX COM SRL CUI RO 6670360
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ABC SUPPLIES S.R.L. CUI RO 19672541
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

259.601,98 RON

din 259.708 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.