Atribuită
Anunț de participare
APARAT DE VENTILATIE ADULTI
- Număr anunț
- SCN1051691
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- PAPAPOSTOLOU SRL (CUI 22318421)
- Cod CPV
- 33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184.872 RON
- Valoare atribuită
- 184.860 RON
- Data publicării
- 28.08.2019 15:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1023935
- Termen limită
- 10.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060618
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-Aparat de ventilatie.doc.p7m
- Draft contract furnizare Aparat de ventilatie.doc.p7m
- FisaDate_DF1060618.pdf
- Formulare_aparatura Aparat de ventilatie adulti.doc.p7m
- Instructiuni pentru ofertanti Aparat de ventilatie adulti.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Valoare atribuită
184.860 RON
din 184.872 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro