Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat
Furnizare Autoutilitara N2 cu 2 locuri, Autoturism combi, Autoturism hatchback
- Număr anunț
- SCN1051687
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
- Cod CPV
- 34136000-9 · Furgoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 614.700 RON
- Valoare atribuită
- 540.639,72 RON 12,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2019 15:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1026076
- Termen limită
- 16.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060537
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1060537.pdf
- volumul 2 Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Volumul 3 - Modele de Formulare.doc.p7s
- Volumul 4 - Conditii contractuale obligatorii.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. CUI RO27885826
Valoare atribuită
540.639,72 RON
din 614.700 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 74.060,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.