Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,2% sub estimat
Servicii de verificare anuala si reparatie a Defibrilatoarelor Corpuls 3
- Număr anunț
- SCN1051682
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 344.516,25 RON
- Valoare atribuită
- 219.960,97 RON 36,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2019 15:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1023958
- Termen limită
- 09.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060674
Documente
Documentația de atribuire
- AC + CS.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI DEF.CORPULS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060674.pdf
- FORMULARE 2019.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
219.960,97 RON
din 344.516,25 RON estimat
36,2%
Adjudecat la 63,8% din estimat · economie 124.555,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.