Atribuită
Anunț de participare
Terminal numeric de comanda control TNCC (BCU) aferent celule 110 kV 3TDE1 si 220 kV 3TDE2 din statia Isalnita 220/110kV
- Număr anunț
- CN1014629
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
- Cod CPV
- 30236200-4 · Echipament de procesare a datelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.342 RON
- Valoare atribuită
- 62.340 RON
- Data publicării
- 28.08.2019 15:04
- Anunț de atribuire
- CAN1026971
- Termen limită
- 02.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060606
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060606.pdf
- Modele formulare.pdf.p7s
- Proiect de contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Valoare atribuită
62.340 RON
din 62.342 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro