Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Servicii de implementare a Sistemului Informatic Integrat - Platforma integrata de servicii electronice în cadrul proiectului „Soluții informatice integrate pentru simplificarea procedurilor administrative si reducerea birocrației la nivelul Municipiului”, Cod SMIS 129218 finanțat prin Apel POCA/471/2/1/ Introducerea de sisteme și standarde comune în administrația publică locală ce optimizează procesele orientate către beneficiari în concordanță cu SCAP

Număr anunț
CN1016878
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
Furnizor / câștigător
BITHAT SOLUTIONS SRL (CUI 36710980)
Cod CPV
72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.047.712 RON
Valoare atribuită
2.007.620 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
15.11.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1028478
Termen limită
23.12.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 220-540115
Documentație de atribuire
DF1069512

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
ZIPPER SERVICES SRL CUI RO 16723187
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

2.007.620 RON

din 2.047.712 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 40.092 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.