Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
,, MODERNIZARE INFRASTRUCTURĂ DRUMURI COMUNA GHEORGHE LAZĂR, JUD. IALOMIȚA ″
- Număr anunț
- SCN1051631
- Autoritate contractantă
- Comuna Gheorghe Lazar (CUI 4427978)
- Furnizor / câștigător
- TRANSEURO SRL (CUI 18578733)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.065.423,16 RON
- Valoare atribuită
- 4.967.475,59 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2019 09:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1025458
- Termen limită
- 19.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060499
Documente
Documentația de atribuire
- 03. Instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
- 04. Formulare pt ofertanti.doc.p7s
- 05. model contract lucrari.doc.p7s
- 06. Memoriu de specialitate.pdf.p7s
- 07. caiete de sarcini.rar.p7s
- 08. Formulare F1, F2, F3.rar.p7s
- 09. extrase resurse.rar.p7s
- 10. piese desenate _partea 1.rar.p7s
- 11. piese desenate_partea 2.rar.p7s
- Caiet de sarcini infrastructura drumuri.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060499.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSEURO SRL CUI RO 18578733
Terți susținători 1
ALL CONSTRUCT SUD S.R.L. CUI 26908956
Valoare atribuită
4.967.475,59 RON
din 5.065.423,16 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 97.947,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.