Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
CONTRACT SERVICII DE PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI AFERENTE PROIECTULUI "REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.5 SAT. POIANA, COMUNA CRISTINESTI, JUDETUL BOTOSANI
- Număr anunț
- SCN1051630
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTINESTI (PRIMARIA) (CUI 8613973)
- Furnizor / câștigător
- AST PÎNZARIU SRL (CUI 22374570)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.082.788,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.081.515,64 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2019 09:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1026936
- Termen limită
- 13.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060416
Documente
Documentația de atribuire
- Audit energetic.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DALI-parte scrisâ si desenatâ.pdf.p7s
- Expertiz-â tehnic-â Gr-âdini+¢a Poiana.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060416.pdf
- Model contract, formulare .pdf.p7s
- Studiu geo.pdf.p7s
- StudiuTopo.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AST PÎNZARIU SRL CUI 22374570
Asociați 1
EVALON TRUST SRL CUI 36645695
Valoare atribuită
1.081.515,64 RON
din 1.082.788,60 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.272,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.