Atribuită Anunț de participare

„Achiziţie buldoexcavator necesar executării lucrărilor de întreţinere a drumurilor comunale şi vicinale din comuna Ulma, judetul Suceava”, în cadrul proiectului finanțat prin FEADR, sm 19.2 „Achiziţie buldoexcavator necesar executării lucrărilor de întreţinere a drumurilor comunale şi vicinale din comuna Ulma, judetul Suceava”

Număr anunț
SCN1051627
Autoritate contractantă
COMUNA ULMA (CUI 4327065)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427.409,77 RON
Valoare atribuită
427.400 RON
Data publicării
28.08.2019 09:17
Anunț de atribuire
SCNA1028385
Termen limită
12.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060459

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

427.400 RON

din 427.409,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.