Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziționarea de utilaje și echipamente pentru îmbunătățirea activității Compartimentului privind Administrarea Domeniului Public al Comunei Galații Bistriței, Județul Bistrița-Năsăud
- Număr anunț
- SCN1051615
- Autoritate contractantă
- COMUNA GALATII BISTRITEI (CUI 4426964)
- Furnizor / câștigător
- IRUM SA (CUI 1235170)
- Cod CPV
- 34138000-3 · Tractoare rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255.798,24 RON
- Valoare atribuită
- 255.660 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2019 08:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1029487
- Termen limită
- 02.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060523
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1060523.pdf
- propunere anunt 1-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea III-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea II-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea I-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea IV-semnat.pdf.p7s
- sectiunea V-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170
Valoare atribuită
255.660 RON
din 255.798,24 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 138,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.