Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Pompe submersibile pentru ape uzate

Număr anunț
SCN1051611
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176.460 RON
Valoare atribuită
172.884 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
28.08.2019 08:54
Anunț de atribuire
SCNA1025292
Termen limită
17.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060479

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

172.884 RON

din 176.460 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 3.576 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.