Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,7% sub estimat
Furnizare ecograf portabil
- Număr anunț
- SCN1051599
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226.000 RON
- Valoare atribuită
- 161.160 RON 28,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2019 08:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1026625
- Termen limită
- 13.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060486
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini ecograf-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060486.pdf
- FORMULARE-semnat.pdf.p7s
- Proiect contract Ecograf portabil-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Valoare atribuită
161.160 RON
din 226.000 RON estimat
28,7%
Adjudecat la 71,3% din estimat · economie 64.840 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.