Atribuită Anunț de participare

Analizor izotopic δ18O si δD

Număr anunț
SCN1051586
Autoritate contractantă
Institutul de Speologie Emil Racovita (CUI 4192758)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424.369 RON
Valoare atribuită
424.369 RON
Data publicării
28.08.2019 07:23
Anunț de atribuire
SCNA1023916
Termen limită
10.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060275

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373

Valoare atribuită

424.369 RON

din 424.369 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.