Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,2% sub estimat
Acord cadru de furnizare medicamente pentru Programul national de boli rare
- Număr anunț
- CN1014502
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683.726,40 RON
- Valoare atribuită
- 620.543,46 RON 9,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2019 01:41
- Anunț de atribuire
- CAN1024369
- Termen limită
- 25.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 165-404256
- Documentație de atribuire
- DF1060063
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU.doc.p7s
- Caiet de sarcini KUVAN.pdf.p7s
- Contract Subsecvent.doc.p7s
- FisaDate_DF1060063.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Valoare atribuită
620.543,46 RON
din 683.726,40 RON estimat
9,2%
Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 63.182,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.