Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 88,1% sub estimat

MEDICAMENTE DIN CADRUL PROGRAMULUI NATIONAL DE BOLI NEUROLOGICE – SUBPROGRAMUL DE TRATAMENT AL SCLEROZEI MULTIPLE: Alemtuzumabum 12 mg/1.2 ml, Interferon beta 1 b 250 mcg/ml

Număr anunț
CN1014505
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.532.210,96 RON
Valoare atribuită
3.984.579,55 RON 88,1% sub estimat
Data publicării
28.08.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1026133
Termen limită
03.10.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 165-404360
Documentație de atribuire
DF1059959

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 3.984.579,55 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Alemtuzumabum 12 mg/ 1.2 ml PHARMAFARM S.A. 2 contracte 126.885,25 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 1905 · 14.09.2022 126.885,25 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 2115 · 18.11.2019
2 Interferonum beta 1 b 250 mcg/ ml PHARMAFARM S.A. 10 contracte 3.857.694,30 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 1907 · 14.09.2022 768.465 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 2207 · 19.10.2022 309.947,55 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 2405 · 17.11.2022 25.615,50 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 2599 · 13.12.2022 128.077,50 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 112 · 18.01.2023 863.242,35 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 525 · 15.03.2023 102.462 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 737 · 07.04.2023 850.434,60 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 1064 · 12.06.2023 102.462 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 1309 · 10.07.2023 706.987,80 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 2116 · 18.11.2019

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMAFARM S.R.L. CUI RO 200106
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.984.579,55 RON

din 33.532.210,96 RON estimat 88,1%

Adjudecat la 11,9% din estimat · economie 29.547.631,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.