Atribuită
Anunț de participare
Achizitie produse de morarit
- Număr anunț
- CN1014543
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15851100-9 · Paste fainoase nepreparate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 396.668,77 RON
- Valoare atribuită
- 490.982,91 RON
- Data publicării
- 28.08.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1028608
- Termen limită
- 01.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 165-404488
- Documentație de atribuire
- DF1060110
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare furnizare-semnat.docx.p7s
- 3. propunere de acord cadru, contract subsecvent-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini produse de morarit-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1060110.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
490.982,91 RON
din 396.668,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro