Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 43,9% sub estimat

Achiziția de Utilaje pentru spălătorie

Număr anunț
SCN1051795
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL (CUI 33000856)
Cod CPV
42716000-8 · Masini de spalat, masini de curatare uscata si masini de uscat pentru rufe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178.991,59 RON
Valoare atribuită
100.486 RON 43,9% sub estimat
Data publicării
29.08.2019 17:12
Anunț de atribuire
SCNA1030362
Termen limită
11.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060833

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 178.991,59 RON Adjudecat: 100.486 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mașină industrială de spălat rufe 67.226,89 RON SC BELFIX DISTRIBUTIE SRL 80.986 RON
2 Mașină industrială de uscat rufe 53.781,52 RON
3 Calandru 25.210,08 RON MAXIGEL S.R.L. 19.500 RON ↓22,6%
4 Mașină de cusut și surfilat cu 3 ace 2.521 RON Anulat
5 Presă de călcat cu boiler încorporat 11.764,70 RON Anulat
6 Masă de călcat cu boiler încorporat 18.487,40 RON Anulat

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAXIGEL SRL CUI RO 6219272
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

100.486 RON

din 178.991,59 RON estimat 43,9%

Adjudecat la 56,1% din estimat · economie 78.505,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.