Atribuită Anunț de participare

“Reabilitare si modernizare Parcul Mitropolie” din Municipiul Targoviste - executie lucrari – PMT-2019-P-35, cod unic de identificare 4279944-2019-16

Număr anunț
SCN1051780
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
PRO STRATEGY CONSTRUCTION SRL (CUI 18941587)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.384.613,60 RON
Valoare atribuită
5.747.294,30 RON
Data publicării
29.08.2019 16:02
Anunț de atribuire
SCNA1028446
Termen limită
24.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060804

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
BIT INVEST SRL CUI 15283070
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LIV PLAST SRL CUI 23342991
Terți susținători 2
NOSFILS SRL CUI 17106384
VALDAN HIDROPROIECT CUI RO32601378

Valoare atribuită

5.747.294,30 RON

din 5.384.613,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.