Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat
Articole de birou (rechizite, papetarie etc)
- Număr anunț
- SCN1051774
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.300 RON
- Valoare atribuită
- 19.144 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2019 15:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1026765
- Termen limită
- 18.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060788
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini DA6463_STBC.pdf.p7s
- Contract_DA6463_STBC.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060788.pdf
- Formulare_DA6463_STBC.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Valoare atribuită
19.144 RON
din 21.300 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 2.156 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.