Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Accesoriu pentru analiza directă a probelor solide pentru echipamentul AAS tip ContrAA 700
- Număr anunț
- SCN1051754
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.092 RON
- Valoare atribuită
- 123.900 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2019 11:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1025865
- Termen limită
- 13.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060634
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060634.pdf
- Formulare diverse-semnat.docx.p7s
- Formular propunere financiara --semnat.xlsx.p7s
- Formular Propunere tehnica -semnat.docx.p7s
- Formularul de oferta -semnat.docx.p7s
- Instructiuni-semnat.pdf.p7s
- Model de contract de furnizare produse-semnat-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. CUI RO 11795620
Valoare atribuită
123.900 RON
din 124.092 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 192 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.