Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Execuție lucrări pentru proiectul „REABILITAREA, MODERNIZAREA ȘI ECHIPAREA INFRASTRUCTURII EDUCAȚIONALE ÎN CADRUL ȘCOLII RĂDEȘTI, JUDEȚUL ALBA”

Număr anunț
SCN1051749
Autoritate contractantă
Comuna Radesti (Consiliu Local Radesti) (CUI 4562281)
Furnizor / câștigător
ROBY & ERY CONSTRUCT SRL (CUI 34683986)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.688.791 RON
Valoare atribuită
1.678.394,61 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
29.08.2019 10:10
Anunț de atribuire
SCNA1025397
Termen limită
18.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060586

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.678.394,61 RON

din 1.688.791 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 10.396,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.