Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
Laptopuri + licente Windows 10 si Microsoft Office 2019
- Număr anunț
- SCN1051731
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Timisoara (CUI 4358053)
- Furnizor / câștigător
- NET BRINEL SA (CUI 5800900)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466.386,60 RON
- Valoare atribuită
- 428.056 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2019 08:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1025577
- Termen limită
- 09.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060583
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini laptopuri 2019-.doc.p7s
- contract furnizare laptopuri 2019.docx.p7s
- FisaDate_DF1060583.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Valoare atribuită
428.056 RON
din 466.386,60 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 38.330,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.