Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Furnizare motoburghiu - Directia Silvica Cluj
- Număr anunț
- CN1014703
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.700 RON
- Valoare atribuită
- 3.663 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2019 22:13
- Anunț de atribuire
- CAN1023853
- Termen limită
- 30.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060812
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini motoburghiu 2019-semnat.pdf.p7s
- DUAE motoburghiu 2019-semnat.xml.p7s
- FisaDate_DF1060812.pdf
- Formulare motoburghiu 2019-semnat.docx.p7s
- Model Contract furnizare motoburghiu-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EPINVEST SRL CUI 6541951
Valoare atribuită
3.663 RON
din 3.700 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.