Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,3% sub estimat

″Consolidare fundatii, perete cladire, scara interioara, refacere zugraveli interioare si exterioare la sediul OZP Slatina″- executie lucrari rest de executat

Număr anunț
SCN1051876
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
VIOCLAR IMPEX SRL (CUI 15363004)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.307.296,85 RON
Valoare atribuită
1.172.287,43 RON 10,3% sub estimat
Data publicării
30.08.2019 15:00
Anunț de atribuire
SCNA1033539
Termen limită
20.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060964

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIOCLAR IMPEX SRL CUI RO15363004
Terți susținători 1
S.C.A.D.T. SA CUI RO 1512351
Subcontractanți 3
CLIMA PRO SRL CUI RO 21436100
HELPINS INSTAL AM SRL CUI RO 27668703

Valoare atribuită

1.172.287,43 RON

din 1.307.296,85 RON estimat 10,3%

Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 135.009,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.