Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

servicii de proiectare și execuție lucrări aferente obiectivului ”CONSTRUIRE GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM PRELUNGIT ÎN CURTEA ȘCOLII GIMNAZIALE NR.1 ÎN SAT COMARNA, COMUNA COMARNA, JUDEȚ IAȘI”

Număr anunț
SCN1051865
Autoritate contractantă
COMUNA COMARNA (PRIMARIA COMUNEI COMARNA) (CUI 4540640)
Furnizor / câștigător
BARBATI LTD S.R.L. (CUI 31914873)
Cod CPV
45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii medicale specializate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.111.541,45 RON
Valoare atribuită
1.091.541,45 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
30.08.2019 13:24
Anunț de atribuire
SCNA1026638
Termen limită
17.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060749

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
TEC TELECOM SRL CUI 4105891

Valoare atribuită

1.091.541,45 RON

din 1.111.541,45 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 20.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.