Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare la obiectivul de investitii Centrul de promovare "Iuliu Moldovan" Dofteana, Ocolul Silvic Targu Ocna-DS Bacau
- Număr anunț
- SCN1051853
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- CREATIVE DOTS SRL (CUI 36392053)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.803 RON
- Valoare atribuită
- 49.800 RON
- Data publicării
- 30.08.2019 11:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1024382
- Termen limită
- 16.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060591
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de de sarcini+nota conceptuala.PDF.p7s
- CONTRACT+FORMULARE.PDF.p7s
- FisaDate_DF1060591.pdf
- TEMA DE PROIECTARE.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CREATIVE DOTS SRL CUI 36392053
Valoare atribuită
49.800 RON
din 49.803 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro