Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat

Adezivi utilizati la intretinerea si repararea vagoanelor de calatori, locomotivelor, automotoarelor si de uz general pentru subunitatile SRTFC Bucuresti

Număr anunț
SCN1051847
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ASPAD COM SRL (CUI 12863889)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189.484,20 RON
Valoare atribuită
167.186,30 RON 11,8% sub estimat
Data publicării
30.08.2019 10:49
Anunț de atribuire
SCNA1024808
Termen limită
17.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060721

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASPAD COM SRL CUI 12863889

Valoare atribuită

167.186,30 RON

din 189.484,20 RON estimat 11,8%

Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 22.297,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.