Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 67,8% sub estimat
Servicii de asigurare RCA şi CASCO
- Număr anunț
- SCN1051831
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Rutiera Româna (CUI 12059648)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 112.581 RON 67,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2019 09:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1126811
- Termen limită
- 12.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060766
Documente
Documentația de atribuire
- AUTO valoare de nou 2019.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini RCA SI CASCO 2019.docx.p7s
- FisaDate_DF1060766.pdf
- Formulare RCA si CASCO 2019.docx.p7s
- PROIECT Contract Servicii Asigurari Auto RCA si CASCO 2019.docx.p7s
- VALABILITATE CASCO si ASIGURARI 2019.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
112.581 RON
din 350.000 RON estimat
67,8%
Adjudecat la 32,2% din estimat · economie 237.419 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.