Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Lucrari de reparatii curente la constructii si instalatiile aferente in pavilionul E din cazarma 1379 Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1051901
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL (CUI 15000467)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.846,99 RON
- Valoare atribuită
- 94.589,82 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2019 13:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1025472
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060937
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini pavilion E.pdf.p7s
- Contract lucrari de reparatii.doc.p7s
- FisaDate_DF1060937.pdf
- formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Valoare atribuită
94.589,82 RON
din 94.846,99 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 257,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.