Atribuită
Anunț de participare
Sisteme computer pentru simulatoare și laboratoare
- Număr anunț
- SCN1051898
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- ENTERPRISE FOCUSED SOLUTIONS SRL (CUI 24825960)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.117,65 RON
- Valoare atribuită
- 294.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2019 02:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1027829
- Termen limită
- 17.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060976
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Sisteme computer pentru simulatoare si laboratoare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060976.pdf
- Formular Propunere tehnica - Sisteme computer pentru simulatoare si laboratoare.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti Sisteme computer pentru simulatoare si laboratoare.pdf.p7s
- Model de contract Sisteme computer pentru simulatoare si laboratoare.pdf.p7s
- modele formulare Sisteme computer pentru simulatoare si laboratoare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENTERPRISE FOCUSED SOLUTIONS SRL CUI RO 24825960
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INTRANET COMPUTER SYSTEMS SRL CUI 14517334
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
294.000 RON
din 294.117,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro